Szaisztok!
4 ből 3 nap korábban fogok kinyitni, már reggel 8 ra hozhatjátok a munkákat az előre megbeszélt időpontban. A Szerda marad a külső szerelős és árúbeszerzős napom, kedden pedig 11-18 ig leszek nyitva.
Figyelem!
Mindenképp jelentkezz be mielőtt elhoznád a motorodat vagy bringádat. ridekalman@gmail.com
